Život je bahno a jenom svině v něm umí chodit!..th_ghostie.gif

Říjen 2009

Denis Lacho-něco málo o něm...

31. října 2009 v 19:47 | venduuulinka |  Superstar Cz&Sk
Prečo ja: Pretože spev ma baví viac ako všetko ostatné, tak ako kvalitná hudba všeobecne. Chcel by som sa spevu naďalej venovať a zdokonalovať sa v ňom a toto je vhodná príležotsť zistiť ako na tom som.

Idoly: John Mayer

Popis: farba očí: hnedá, farba vlasov: blond, váha: 82 kg, výška: 185 cm, miery: 91-86-100, vol'ná disciplína: spev

Úspechy: Dúfam, že to najlepšie ma v živote ešte iba čaká...


Čo spieval:
1. semifinále: Enrique Iglesias - Hero
2. semifinále: Elton John - Sorry seems to be the hardest word
3. semifinále: Marián Čekovský / IMT Smile - Myslím, že môže byť

1. finále: James Morrison - You give me something


Zdroj:TADY!!!

Hurááááááááá :-))

9. října 2009 v 13:06 | venduuulinka |  Můj deníček
Konečně je pátek :-)) a já už se namužu dočkat až budu doma páč ted sedím v kihovně...A pojedu domu busem ve 2 s Mončou a pak doufám pudeme ven a pák na Trééééning :-)))Tak se nejvíííc těšíím a pak celej víkend fotbal prostě tohle bude BEST víken s Mončou :-))) Jsem moc ráda že jí mám pač ubec nwm co bych bez ní dělala :-)) Ale jako dneska to hrozdně pomalu utíká až už je 5hod...:-)))) Pak už to bude dobýýý...teda pokud mě máma někam pustí pak jsem včera dostala dvě 5 a docela byla nasrána a včera jsem mohla jenom na hodinu ven tak doufám že už se vycukala a pustí mě :-)) tak mi držte palečky

Venduuulinka :-**

At' už je pátek!!!

6. října 2009 v 19:20 | venduuulinka |  Můj deníček
Ahojík mno takže sry že sem ted moc toho nedávám ale but' mám zaracha na PC nebo nemám náladu sem chodit...takže se SB mooc omlouvám...Mno a jinak se mám docela na hovno...Hlavně ve škole se to stráášně vleče.A ještě k tomu se už moc nebavím s Lindou =-( Ale mám upa super kámošku která mi mooc pomáhá a s kterou chodím na fotbal kvůli dvoum klukům smazšejmě kažá máme svýho xD...Mno jenže problém je že přes tejden jsou oba v Praze a my musíme vždyci čekat až na pátek na tréning...Takže na hovno a dlouho jsem sem nedávala žádný fotky tak tady dávám pár svých a pár s Mončou...

Tak se mějte a v pátek na mě myslete že jsem nejvíííc happy :-))
VenduuulinkaLise Marie-Fotečky

1. října 2009 v 11:44 | venduuulinka |  The veronicas

Něco Lise Marie

1. října 2009 v 11:35 | venduuulinka |  The veronicas

Se svým dvojčetem Jessicou má skupinu The Veronicas. Její bratr se jmenuje Julian, matka Colleen a otec Joseph je italského původu. Chodí z bývalým přítelem Ashlee Simpson.

Něco o Jessice Origliasso

1. října 2009 v 11:26 | venduuulinka |  The veronicas

Jessica Origliasso, celým jménem Jessica Louise Origliasso je členka australské skupiny The Veronicas. Skupinu má se sestrou Lisou. Má piercing v nose a ve spodním rtu, dále má dvě tetování: na lopatce křídla a na zápěstínápis Love. Její nejcenější člověk je její sestra. Je to bordelářka.

Fotečky

1. října 2009 v 11:14 | venduuulinka |  The veronicas

Zajímavosti....

1. října 2009 v 11:11 | venduuulinka |  The veronicas
The Veronicas jsou pop-rocková skupina z Austrálie. Skupinu vytvořily dvojčata Lisa Marie Origliasso a Jessica Louise Origliasso v roce 2005 v Brisbane, Austrálii.

V Austrálii a v Americe je tato skupina velmi populární, často koncertují a udržují blízký kontakt s fanoušky pomocí webových stránek, ale taky díky osobním setkání po koncertech. Jmenují se podle své oblíbené postavy z komiksu, Veronicy Lodge. Nyní žijí v Los Angeles, Kalifornii, ale často se vrací zpět do své rodné Austrálie. Podílí se na většině songů na svých 2 albech, začaly psát písně už okolo svých 16ti let.
Mají také velmi rády módu, navrhují oblečení pro dívky a samy mají osobitý styl. Hudba na jejich prvním albu je spíše pop-rocková, druhé album přináší nový styl pop-electro, je to více diskotékové album. Jejich první singl 4ever je nejznámější píseň, díky které prorazily hlavně v Austrálii, singl Untouched je ale jejich první singl, se kterým dobývají americké a evropské hitparády. Byly předskokanky například Natashy Bedingfield, Ashlee Simpson a Jonas Brothers.